Referencie

Inter Cars Fleet partners 

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Lease plan              Súvisiaci obrázok          Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt nay elektro       Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Atalian             

  Súvisiaci obrázok         Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt final cd logo Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt branko slovakiaVýsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt pôdohospodárska platobná agentúra

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt raven hutnicky material                Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt infocar                  Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt porr

 

Jasplastik SK   Ing. Silvester Tánczos -manažér logistiky a dopravy


Riešenie fleet Inter Cars mi prinieslo v rámci správy vozového parku absolútny prehľad o nákladoch už pred realizáciou servisnej činnosti. Akákoľvek požiadavka je riešená promptne a profesionálne. Servis môžem využiť v rámci celej ponúkanej siete. Úsporu vidím i pri riešení sezónneho prezúvania, kde namiesto 4 týždňov pri minulom riešení sme dokázali optimalizovať prezúvanie iba na 4 pracovné dni, čo je pri našom vozovom parku 50 vozidiel veľmi podstatné.Riešenie od Inter Cars môžem len odporučiť."

         SECAR   Ing.Peter Sirotňák -predseda predstavenstva

Do programu Inter Cars fleet sme vstúpili preto, aby sme zjednotili servisné a pneuservisné činnosti pod jednu strechu a získali tým dostatočný prehľad o tom - " za čo platíme". Vzhľadom na to, že sme obchodná spoločnosť s technickým zázemím je pre nás optimálne riešenie využívať v rámci ponúkanej služby Pick Up servis, ktorý nám zabezpečí opravu bez nutnosti vycestovávať z firmy. Tým pádom pomimo cien za prácu a náhradné diely nám šetrí aj čas, čo je v dnešnej dobe už pomaly finančná komodita. Služby Inter Cars Fleet využívame naplno a plánujeme postupne zavádzať do celej našej siete.

                MOREAU AGRI   Ing.Marek Kubovič- vedúci dopravy

So spoločnosťou Inter Cars spolupracujeme od roku 2013 a doterajšia spolupráca nám priniesla presne to čo sme od nej očakávali. Zníženie nákladov za údržby a pozáručný servis nášho vozového parku ,ktorý aktuálne predstavuje 33 vozidiel, zjednotenie cien za náhradné diely a prácu v rámci celého Slovenska, jedného fakturačného partnera = rýchly prehľad o celkových nákladoch na servis vozového parku. Ďalšou veľkou výhodou je možnosť zapožičania náhradného vozidla v prípade ak sa jedná o časovo náročnejšiu opravu. Pevne verím ,že naša spolupráca s Inter Cars bude iba napredovať a zlepšovať sa.

      BEKWOODCOTE  Ing. Jana Ilavská - prevázdkový manažér

Trend hľadania úspor pri správe autoparku priviedol spoločnosť WOODCOTE Slovakia, s.r.o. s jej viac ako 30 vozidlami do autorizovanej nezávislej servisnej siete Inter Cars. O očakávaných, ale aj prekvapujúcich následkoch tohto riešenia hovorí prevádzková manažérka Jana Ilavská.

V rámci trendu hľadania nákladových rezerv pri správe vozového parku sa spoločnosť WOODCOTE rozhodla pre alternatívny spôsob servisu.

Vzhľadom na situáciu na stavebnom trhu sme hľadali úspory všade, pričom jednou z oblastí boli aj opravy vozidiel. Podrobne sme skúmali, kde sa dá ušetriť, a vyberali sme si z viacerých ponúk, či už od servisných spoločností alebo od firiem, ktoré ponúkajú externú správu vozového parku. Jednoznačne najvýhodnejšia bola ponuka od spoločnosti Inter Cars, či už z hľadiska ceny alebo zabezpečenia mobility v našej firme,“ hovorí šéfka slovenského zastúpenia spoločnosti.

Po trištvrte roku sú výsledkom spolupráce so sieťou autorizovaných nezávislých servisov Inter Cars nižšie reálne náklady, či už na opravy a údržbu vozidiel, alebo na prezúvanie pneumatík, hoci frekvencia návštev servisu zostala, dokonca sa pri niektorých autách s ich rastúcim vekom zvýšila.

Transparentná komunikácia

„Pre mňa je v rámci našej spolupráce najdôležitejšie, že vopred presne viem, čo sa ide na danom aute robiť. Toto bol problém v čase, kedy sme využívali lokálne opravovne či servisy autorizovaných predajcov, ktoré nám nedávali kalkuláciu vopred – maximálne uviedli odhad človeku, ktorý s autom aktuálne do servisu prišiel. Ten povedal áno, a mne na stôl prišla až konečná faktúra. V Inter Cars máme možnosť všetko kontrolovať vopred,“ hodnotí Jana Ilavská.